top of page
MyoYin Yoga
MyoYin Yoga

Tue, 04 Jun

|

Esu Dabar studio

MyoYin Yoga

Atpalaiduojantis savimasažo technikų ir Yin jogos derinys.

Bilietai neparduodami
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

04 Jun 2024, 17:30 – 19:00

Esu Dabar studio, T. Ševčenkos g. 16a, 03111 Vilnius, Lietuva

About the event

MyoYin joga - atpalaiduojanti praktika kūnui ir protui – kelionė savo kūno žemėlapiais, padedanti atpalaiduoti raumenų įtampas bei reguliuoti nervų sistemos veiklą, lavinti kūno sąmoningumą.

MyoYin - tai miofascialinio (raumenų fascijų) atpalaidavimo kamuoliukais derinys su lėtomis, pasyviomis Yin jogos pozomis bei kvėpavimu.

Miofascialinis atpalaidavimas yra nukreiptas į jungiamąjį kūno audinį fasciją, kuris supa ir palaiko raumenis, organus ir kitas struktūras. Jei fascija tampa įtempta ar suvaržyta, tai gali sukelti diskomfortą, skausmą ir sumažinti mobilumą. Specialios savimasažo technikos padeda sumažinti šią įtampą, sustiprinti audinių vientisumą, optimizuoti energijos bei limfos tėkmę kūne, padeda jaustis patogiau ir laisviau.

Yin joga - giliai atpalaiduojanti praktika, jos metu pradedame geriau jausti savo kūną, protas mokosi sulėtėti, atsipalaiduoti ir leidžia mums ilsėtis. Jos metu švelnios pozos laikomos ilgiau su atsipalaidavimu bei kvėpavimu. Proceso metu jungiamieji audiniai lėtai tempiami ir drėkinami, kad išliktų elastingi ir sveiki.

Praktika gali padėti atgauti jėgas, jungiamiesiems kūno audiniams įsisavinti naudingas medžiagas, o atsipalaidavimas – reguliuoja nervų sistemos veiklą, širdies ritmą, pagerina virškinimą bei atkuria viso organizmo balansą.

Praktiką ves Lina Aukštuolė - sertifikuota jogos mokytoja, savo praktikose akcentuojanti funkcionalumą ir somatinį judesį, taikanti dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo principus.

Praktikos trukmė - 1.5 val

Bilieto kaina - 20 EUR. Atėjus dviese su draugu - kaina dviems 30 EUR.

------

Jeigu įsigijus bilietą dalyvauti nebegalite, apie tai informuokite likus ne mažiau nei 48 val. iki renginio pradžios. Informavus vėliau arba neatvykus, pinigai už renginį negrąžinami.

Share this event

bottom of page