top of page
Šokio - judesio praktika
Šokio - judesio praktika

Sun, 24 Mar

|

Vilnius

Šokio - judesio praktika

Kartu su šokio pedagoge Egle nagrinėsime laisvės temą pasitelkę terapinius metodus ir šokio/judesio praktikas.

Time & Location

24 Mar 2024, 12:00 – 13:30

Vilnius, T. Ševčenkos g. 16a, 03111 Vilnius, Lietuva

About the event

REGISTRUOTIS ČIA

Mūsų protas ir kūnas yra labai unikalūs. Kiekvieną dieną patiriame tiek daug skirtingų situacijų, išjaučiame emocijų, minčių. Retai kada susimąstome kiek daug viso to užsilieka mūsų viduje. Kiekviena mintis ir emocija vienaip ar kitaip daro įtaką mūsų sprendimams, o kartais tampa ilgalaikiais įsitikinimais.

Šokio-judesio pagalba galima ne tik geriau save pažinti, bet ir išsilaisvinti nuo slegiančių minčių ar neigiamų emocijų. Visą tai paleidus, atsiranda erdvės lengviau, pilniau ir magiškiau išjausti savo pačių kasdienybę.

Šį sekmadienį, kartu su šokio pedagoge Egle kviečiame į šokio-judesio praktiką, kuri padės atsipalaiduoti ir patirti save visiškai kitaip, nei galbūt galėjai įsivaizduoti!

Užsiemimas prasidės nuo meditacijos, kuri leis nuraminti savo protą ir padės lengviau pamažu pasinerti į judesį. Po jos, kartu su Eglės vedimu bei įvairiomis užduotimis nagrinėsime laisvės temą bandydami atsikratyti įvairių varžančių minčių ar taisyklių. Būsime čia ir dabar.

SVARBU: Šis užsiėmimas skirtas visiems. Net jeigu įsivaizduoji, kad nemoki judėti ir tavo kūnas nesutvertas šokiui. Praktika atvira kiekvienam, norinčiam šiek tiek labiau save atverti, pralaisvinti ir giliai atsipalaiduoti.

Apie Eglę:

Mano kelionė su šokiu prasidėjo nuo mažumės ir tęsiasi jau 20 metų. Per tą laiką augau vidinėje kelionėje skirtingų šokių žingsnelių ritmu, 2023 m. baigiau šokio pedagogikos studijas. Jų metu išvykau į erasmus programą Lisabonoje. Ten susipažinau su šokio terapija ir įsitikinau, kad griežti ir tikslūs žingsneliai bei technika ne man. Mane traukia laisvas, autentiškas judesys vedantis link tikrosios manęs. Improvizacijos pagalba atradau sau malonius judesius. Šokio terapija atvėrė neregėtą, spalvingą ir jautrų pasaulį. To vedama, dalyvauju sąmoningo šokio, 5Ritmų seminaruose bei lankau psichologijos kursus, kurie ruošia mane šokio terapijos studijoms.

Kaina ir registracija:

Užsiėmimo kaina - 16 EUR. Šiam užsiėmimui taip pat galioja visi WHITE tipo abonementai.

Registracija tokia pati kaip ir į bet kurią WHITE praktiką.

Kviečiame patirti save!

REGISTRUOTIS ČIA

Share this event

bottom of page