top of page
Kuriu laisvai: vizijų kūrimo dirbtuvės ir kvėpavimo praktika
Kuriu laisvai: vizijų kūrimo dirbtuvės ir kvėpavimo praktika

03-11, pr

|

Vilnius

Kuriu laisvai: vizijų kūrimo dirbtuvės ir kvėpavimo praktika

Įkvepiantis susitikimas, kurio metu kursime asmenines vizijų lentas, atliksime specialią minčių valdymo meditaciją bei kvėpavimo praktiką.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time and location

2024-03-11 11:30 – 14:00

Vilnius, T. Ševčenkos g. 16a, 03111 Vilnius, Lietuva

About the event

Susikurti savo realybę daug lengviau tada, kai tiksliai žinome, ko norime. Kai iki smulkiausių detalių vaizduotės pagalba gebame matyti gražiausius savo gyvenimo scenarijus, mūsų smegenys ima ieškoti tokio paties jausmo realybėje. Būtent todėl vieni dalykai išsipildo greičiau, kiti lėčiau. Galima tai vadinti manifestacija, galima tai vadinti ir kvantine fizika - abu veikia taip pat.

Kviečiame į unikalią praktiką, kurio metu kursime savo asmenines vizijų lentas ateinančiam gyvenimo etapui ir drąsiai svajosime. Specialių technikų pagalba "įlįsime" į savo mintis, kad lengviau suprastume, ko iš tikrųjų norime ir pabandysime visa tai atvaizduoti vizualiai. Pasodinsime asmeninių svajonių sėklas ir leisime joms skleistis tol, kol pradės virsti tikrais gyvenimo įvykiais.

Renginys simboliškai vyksta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kad primintume sau, kokia didelė privilegija yra ne tik laisvai svajoti, bet ir laisvai kurti savo pačių gyvenimus.

Užsiėmimo eiga:

- susipažinimas ir minčių valdymo meditacija

- kvėpavimo praktika

- asmeninių vizijų lentų kūrimas (visos priemonės suteikiamos)

- arbata, pokalbiai

Užsiėmimą ves studijos įkūrėja, kvėpavimo instruktorė Kristina.

Dalyvauti gali kiekvienas, norintis tiksliai susidėlioti savo mintis, intencijas ir troškimus ateinantiems etapams. Nieko atsinešti nereikia!

SVARBU: Ši praktika vyksta vietoj įprastinės pirmadienio kvėpavimo sesijos, tad galima dalyvauti su bet kuriuo BLUE abonementu! 

Tickets

  • Regular ticket

    Susitikime vizijų kūrimo, kvėpavimo ir dėkingumo praktikoje!

    25,00 €
    +0,63 € paslaugos mokestis
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page