top of page
NADA akupunktūra ir kakavos ritualas moterims
NADA akupunktūra ir kakavos ritualas moterims

05-12, sk

|

Vilnius

NADA akupunktūra ir kakavos ritualas moterims

Ypatingas vakaras moterims kartu su NADA akupunktūros specialistė ir dula - Ugne.

Bilietai neparduodami
Žiūrėti kitus renginius

Time and location

2024-05-12 12:00 – 15:00

Vilnius, T. Ševčenkos g. 16A, 03111 Vilnius, Lietuva

About the event

Pavasariui palengva įsibėgėjus ir atsiradus daugiau energijos, ne vienas patiria nerimą, suprastėjusią miego kokybę, nuovargį ir stresą. Kviečiame sustoti, nurimti ir susiburti į šiltą moterų ratą. Kartu paleisime nereikalingas ar sunkias emocijas, patirsime gerą energetinį detox’ą ir giliai pailsėsime.

Susitikimo metu susipažinsite su nuostabia ausų akupunktūros praktika NADA. Jos metu naudojamos itin plonos vienkartinės adatėlės, todėl skausmo ar diskomforto nejausite. Praktikos metu yra stimuliuojami penki biologiškai aktyvūs ausų taškai, kurie yra susiję su tam tikrais vidaus organais. Įdėjus adatėles į ausis, žmogus prigula ar prisėda 45 min visiškoje ramybėje. Dažnas užmiega. Kūnas atsipalaiduoja, padaugėja laimės hormonų, pagerėja miegas, slopinamas nerimas, stresas, nervinė įtampa, aplanko gilaus poilsio pojūtis.

Prieš NADA praktiką pakviesime šiltam, širdį atveriančiam kakavos puodeliui. Kakava turi ne tik daug naudos mūsų sveikatai, bet ir padeda dar giliau atsipalaiduoti, atverti širdį viskam, kas ateina.

Praktiką užbaigsime atviru pokalbiu saugioje erdvėje.

Ratą ves Ugnė -  trijų vaikų mama, NADA akupunktūros specialistė ir dula, lydinti moteris nėštumo, motinystės ir kitais svarbiais gyvenimo etapais.

Daugiau info apie Ugnę:

IG @udodoula arba www.udodoula.com

SVARBU!

Prieš akupunktūrą nevartoti alkoholio. Studijoje bus vaišinama arbata su specialiai NADA praktikai kurtu žolelių mišiniu. NADA praktikos metu rekomenduojama gulėti - studijoje turime jogos kilimėlius, pledukus, tačiau pasirūpinkite bet kokiomis kitomis priemonėmis, kad jaustumėtės šiltai ir patogiai.

Preliminari programa:

  • Kakava ir orakulo kortos
  • NADA akupunktūra
  • Trumpai apie NADA. Atsiradimas, istorija, dabartinė nauda.
  • Sharing Circle

_____________

Jeigu įsigijote bilietą ir dalyvauti nebegalite, apie tai praneškite likus ne mažiau nei 48val. iki renginio pradžios. Pranešus vėliau, pinigų už bilietą grąžinti nebegalėsime.

Bendrinti šį renginį

bottom of page