top of page
Žinutė moters kūnui
Žinutė moters kūnui

06-02, sk

|

Esu Dabar studio

Žinutė moters kūnui

Praktinis seminaras su kineziterapeute Ramute Jonušaite

Time and location

2024-06-02 17:00 – 19:00

Esu Dabar studio, T. Ševčenkos g. 16a, 03111 Vilnius, Lietuva

About the event

Kviečiame visas moteris į praktinį ir įtraukiantį seminarą su kineziterapeute Ramute Jonušaite.

///

Moterų sveikata ir fizinis aktyvumas apima platų fiziologinių, emocinių, fizinių ir psichologinių aspektų spektrą bei neapsiriboja vien tradiciniu požiūriu.

Nėra vieno visoms tinkančio recepto. Moters kūnas dinamiškas, besikeičiantis, apimantis ne vien fizinę išvaizdą, talpinantis stipriąsias puses, kartais keliantis iššūkius ir naujus tikslus. Įgalinti moters sveikatą ir fizinį aktyvumą reiškia atpažinti ir gerbti šiuos skirtumus, skatinant holistinį požiūrį sveikatingumo link. Moters kelionė siekiant optimalios ir subalansuotos savijautos turėtų tapti įkvepianti ir žadinanti smalsumą geriau suprasti savo kūną ir individualumą. O žinojimas ir pažinimas suteikia laisvės ir pasitikėjimo.

Praktinio seminaro metu kalbėsime apie:

 • Moters anatomiją, fiziologinius aspektus bei pokyčius;
 • Moters fizinį aktyvumą ir energetinius poreikius;
 • Moters kasdienių įpročių svarbą ir mitybą.

Seminaro pabaigoje turėsime diskusiją, kurios metu galėsite užduoti rūpimus klausimus. Bendra renginio trukmė - 2 valandos.

Apie Ramutę:

Ramutė - kineziterapeutė ir sveikos gyvensenos specialistė, kasdienybėje „kvėpuojanti“ geresnės savijautos paieškomis plačiąja prasme. Tai ją žavi labiausiai dėl to, kad neturi baigtinio taško, o įsipareigojimas sau moko keistis, neskubėti ir save priimti.

Ramutė siekia būti preciziškai kūrybiška specialiste sveikatingumo srityje. Ji teigia, jog be galo svarbu sukaupti tvirtą teorinį pagrindą ir su savimi elgtis atidžiai, taip sau nepakenkiant. Kūrybiškumas, pasak Ramutės, yra išlaisvinamas per individualumą. Ji tiki, kad nėra vienos taisyklės tinkančios kiekvienam. Turime išgirsti ir atsižvelgti į didelį asmeninių bruožų bagažą bei stengtis į kiekvieną žmogų pažvelgti „naujomis“ akimis.

Vietų skaičius ribotas!

-----

Jeigu įsigijus bilietą dalyvauti nebegalite, apie tai informuokite likus ne mažiau nei 48 val. iki renginio pradžios. Informavus vėliau arba neatvykus, pinigai už renginį negrąžinami.

Tickets

 • Early Bird

  20,00 €
  +0,50 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas
 • Regular

  25,00 €
  +0,63 € paslaugos mokestis

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page