top of page
Artboard 2.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Mindful Yoga

Su Lina

Antradieniais ir ketvirtadieniais 19:15

Praktika vedama lietuvių kalba.

Dėmesingumu pastiprinta praktika – tai galimybė patirti jogą visapusiškai. Mindful Yoga– tai užsiėmimas, kuriame daug dėmesio skiriame pojūčiams kūne, kad joga būtų iš tikrųjų naudinga ir padedanti augti, o ne nepatogi ar netgi žalojanti.

Šioje praktikoje ugdome ne tik kūno, bet ir proto jėgą, pusiausvyrą bei lankstumą. Dėmesingumo lavinimas gali padėti patirti gyvenimą esamame laiko momente, geriau pažinti save, o fizinė jogos praktika – jaustis patogiau savo kūne, lengviau kvėpuoti. 

 

Praktika tinka visiems - ir pradedantiesiems, ir praktikuojantiems jogą.

JOGOS MOKYTOJA

Lina
Aukštuolė

Esu sertifikuota Yoga Alliance jogos mokytoja (RYT 200), vedanti Hatha, Vinyasa, Yin jogos praktikas. Taip pat sertifikuota Vaikų jogos mokytoja (Yoga Alliance

YACEP kursai “Yoga Zoo”). Savo praktikose akcentuoju funkcionalumą (pozų pritaikymą skirtingiems kūnams) ir pojūčius (somatinį judesį). Siekdama suteikti gilesnį jogos patyrimą, naudoju dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo principus.

 

Tikiu, kad joga vyksta ne tik ant kilimėlio, kiekvienas ją gali neštis ir pritaikyti savo kelionėje, todėl žinojimas, kas yra joga ir pojūtis, kaip ją patiriame, yra labai svarbios praktikos dalys. 

IMG_8103.jpg
  • Instagram

@sava.yoga

bottom of page