top of page
Artboard 20.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Mommy Yoga | besilaukiančioms

Su Lina

Antradieniais 18:00

Praktika vedama lietuvių kalba.

Švelni judesio praktika besilaukiančioms moterims. Specialiai pritaikytas užsiėmimas, apjungiantis sąmoningą judesį, kvėpavimą ir atsipalaidavimą, tam, kad galėtumėte jaustis patogiai šiame pokyčių etape tiek fiziškai, tiek emociškai.

Dėmesinga praktika leis geriau pajausti savo kūną, jo pokyčius ir kaip galime padėti sau jaustis gerai laukimo etape ir po jo.

SVARBU:

Prieš pradedant lankytis pamokose labai rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju. Taip pat atsižvelgti į savo savijautą, o jei anksčiau nesportavote rekomenduojama nepradėti anksčiau nei 12 nėštumo savaitę.

KOKIĄ NAUDĄ GALI SUTEIKTI JOGA BESILAUKIANČIOMS?

• Sąmoningumo lavinimas kartu su judesiu padeda pastebėti kaitą, emocijas, jų prigimtį ir suteikia įrankius padėti sau sunkiu metu. 

• Emocijų ir minčių pastebėjimas bei valdymas gali palengvinti psichologinę įtampą, nerimą. Mokomės pastebėti, paleisti, atsipalaiduoti ir ilsėtis, kaupti jėgas.

• Dėmesingumas padeda auginti vidinę išmintį, geriau pažinti savo kūną, jo siunčiamas „žinutes“, leidžiant įsiklausyti į savo intuiciją.

• Meditacijos ir sąmoningumo praktikos taip pat padeda pasiruošti gimdymo patirčiai bei motinystei.

• Judesio praktika gali padėti sumažinti fizinį diskomfortą, kuris gali atsirasti keičiantis visam organizmui. Užsiėmimai pritaikyti tam, kad sustiprėtumėte ten, kur labiausiai reikia šiame etape, kad atvertume daugiau erdvės ir laisvės kūne, pajaučiant švelnumo jėgą. Saugiai.

• Kvėpavimo technikos pritaikytos tam, kad išmoktumėte nusiraminti ir susitelkti per kvėpavimą, galėtumėte pasiruošti gimdymui, gautumėte pakankamą deguonies kiekį, nes jo poreikis organizme padidėja.

JOGOS MOKYTOJA

Lina
Aukštuolė

Esu sertifikuota Yoga Alliance jogos mokytoja (RYT 200), vedanti Hatha, Vinyasa, Yin jogos praktikas. Taip pat sertifikuota Vaikų jogos mokytoja (Yoga Alliance YACEP kursai “Yoga Zoo”).

 

Kvalifikacijos kėlimo kursai ir mokymai:

200val Yoga Alliance mokymai

50-Hour Yin Anatomy Teacher Training (YACEP), EkhartYoga Academy.

20 val. kursas “Nėščiųjų ir pagimdžiusiųjų jogos pagrindai“, „Unijoga“, Kaunas

Seminarai ir papildomi kursai: Vaikų jogos mokytojų kursai, Meditacijos instruktorių mokymai, “Iyengar jogos seminaras mokytojams”, “Gydomosios jogos pagrindai”.

Savo praktikose akcentuoju funkcionalumą (pozų pritaikymą skirtingiems kūnams) ir pojūčius (somatinį judesį). Siekdama suteikti gilesnį jogos patyrimą, naudoju dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo principus.

 

Tikiu, kad joga vyksta ne tik ant kilimėlio, kiekvienas ją gali neštis ir pritaikyti savo kelionėje, todėl žinojimas, kas yra joga ir pojūtis, kaip ją patiriame, yra labai svarbios praktikos dalys. 

IMG_8103.jpg
  • Instagram

@sava.yoga

bottom of page