top of page
ryto-joga.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Morning Yoga Flow

Su Kriste / Živile (LT/EN)

Antradieniais ir ketvirtadieniais 7:30

Su Ieva Luna (EN)

Trečiadieniais 8:00

Tai dinamiška, kaskart vis skirtinga ryto praktika, kurios metu judesys sujungiamas su kvėpavimu. Tai svarbus ryto ritualas, kuris padės išsibudinti, suteiks energijos likusiai dienai, o į protą atneš lengvumo ir ramybės.

 

Ryto joga puikiai tinkama tiek pradedantiesiems (level 1), tiek jau pažengusiems (level 2). Mokytoja visada atsižvelgia į susirinkusią grupę, žmonių poreikius ir skirtingas kūno galimybes.

JOGOS MOKYTOJOS

Kristė Sedlevičiūtė

Mano jogos kelionė prasidėjo, kai dirbdama intensyvų darbą Londone nusprendžiau pabėgti nuo streso ir išvykti į pasaulinę jogos sostinę - Rišikešą, esantį Indijoje. Ten įgijau 200 valandų Hatha jogos mokytojos sertifikatą ir grįžusi į Londoną iškart ėmiau vesti jogos užsiėmimus. Netrukus baigiau ir 100 valandų Yin jogos kursus su Adamu Stonebrakeriu, dalyvavau įvairiuose jogos mokymuose Londone, kur toliau gilinau jogos, anatomijos, meditacijos, filosofijos ir kūno judesio žinias. Nenustoju mokytis ir tobulėti kasdien.

 

Mano vedamos praktikos yra pritaikytos šiuolaikiniam žmogui, jose skiriu daug asmeninio dėmesio kiekvienam. Visuomet remiuosi jogos tradicija bei šiuolaikiniu judesio mokslu ir pabrėžiu, kad pozas turime pritaikyti prie mūsų unikalaus kūno (su skirtingomis traumomis, patirtimis ir galimybėmis), o ne sprausti kūną į vieną “teisingą” jogos pozos versiją. Savo užsiėmimuose skatinu būti sąmoningais ir klausyti savo kūno. 

IG3.jpg
  • Instagram

@kristesed

Živilė Samana

Esu Živilė, atsidavusi garso gydymo, meditacijos menų praktikė, sertifikuota jogos instruktorė. Mano kelionė į garsų ir jogos sritis prasidėjo prieš 13 metų, o gilų meditacijos pasaulį atradau prieš dešimtmetį. Septynerius metus praleidau Pietryčių Azijoje, studijuodama ir tyrinėdama seniausias vietos tradicijas. 

Mano kelias atvedė mane į daugybę Vipasanos stovyklų, kurių dėka turėjau privilegiją keletą mėnesių gyventi budistų vienuolyne. Sąmoningumas tapo ne tik mano gyvenimo būdu, bet ir mano kelrode šviesa.

 

Garsas, turintis gilų gebėjimą nuraminti protą ir kūną, atkurdamas vidinę ir išorinę harmoniją, užima ypatingą vietą mano širdyje. Asmeniniai garso masažo potyriai yra ypač transformuojantys. Už savo žinias ir praktiką groti gongais ir tibetietiškais dainuojančiais dubenimis esu dėkinga meistrams iš Jungtinės Karalystės. Savo praktikose jūsų visada laukiu atvira širdimi.

unnamed.jpg
  • Instagram

@samana_rituals

Ieva Luna

Esu jogos mokytoja, „Moonlight Yoga Retreats“ stovyklų įkūrėja, turinti daugiau nei penkerių metų jogos mokymo patirties Ispanijoje, Anglijoje bei Lietuvoje. Per karantiną sukūriau savo „YouTube“ jogos kanalą, kuris subūrė daugiau nei 13 tūkst. žmonių bendruomenę.

 

Mano vedamose yoga movement praktikose jogos tradicija susitinka su šiuolaikiniu mokslu. Šių praktikų metu judame iš vienos pozos į kitą, tyrinėdami procesą, kvėpavimą ir kūno pojūčius bei galimybes. Stipriname raumenų jėgą ir prisitaikymą aplinkoje plečiant judesių įvairovę.  Man be galo svarbu sukurti jaukią ir svetingą aplinką, kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi palaikomas savo jogos praktikos kelionėje. Manau, kad pažengusi joga tai nebūtinai stovėjimas ant galvos. Tai – vidinė intencija bei savęs tyrinėjimo ir pažinimo procesas. 

image_6483441.JPG
  • Instagram

@luna.al.sol

bottom of page