top of page
Artboard 1.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Slow Yoga
Flow

Su Kriste

Pirmadieniais 18:00

Priklausomai nuo poreikio, praktika vedama lietuvių arba anglų kalba.

Tai lėta praktika, padedanti atpalaiduoti kūną ir mintis. 
Joje sąmoningai ir tikslingai keliausime per tradicines jogos asanas (pozas), kurias modifikuosim, žaisimingai tyrinėsim ir leisim interpretuoti pačiam kūnui. Derinsime lėtą ir dinamišką judesį su pasyviomis, statiškomis, yin jogos įkvėptomis pozomis. Ieškosim naujų pojūčių, tempimų, atsipalaidavimo ir per judesį sieksime labiau pažinti savo kūną.
Šis užsiėmimas tinka visiems pasiruošimo lygiams.

 

JOGOS MOKYTOJA

Kristė Sedlevičiūtė

Mano jogos kelionė prasidėjo, kai dirbdama intensyvų darbą Londone nusprendžiau pabėgti nuo streso ir išvykti į pasaulinę jogos sostinę - Rišikešą, esantį Indijoje. Ten įgijau 200 valandų Hatha jogos mokytojos sertifikatą ir grįžusi į Londoną iškart ėmiau vesti jogos užsiėmimus. Netrukus baigiau ir 100 valandų Yin jogos kursus su Adamu Stonebrakeriu, dalyvavau įvairiuose jogos mokymuose Londone, kur toliau gilinau jogos, anatomijos, meditacijos, filosofijos ir kūno judesio žinias. Nenustoju mokytis ir tobulėti kasdien.

 

Mano vedamos praktikos yra pritaikytos šiuolaikiniam žmogui, jose skiriu daug asmeninio dėmesio kiekvienam. Visuomet remiuosi jogos tradicija bei šiuolaikiniu judesio mokslu ir pabrėžiu, kad pozas turime pritaikyti prie mūsų unikalaus kūno (su skirtingomis traumomis, patirtimis ir galimybėmis), o ne sprausti kūną į vieną “teisingą” jogos pozos versiją. Savo užsiėmimuose skatinu būti sąmoningais ir klausyti savo kūno. 

IG3.jpg
  • Instagram

@kristesed

bottom of page