top of page
Artboard 4.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Yoga Movement (EN)

Su Ieva Luna

Ketvirtadieniais 18:00

Praktika vedama anglų kalba.

Tai jogos flow ir judesio tyrinėjimo praktika. Šių praktikų metu judame iš vienos pozos į kitą, tyrinėdami procesą, kvėpavimą ir kūno pojūčius bei galimybes. Stipriname raumenų jėga ir prisitaikymą aplinkoje plečiant judesių įvairovę. Naudosime blokelius užsiėmimo paįvairinimui. 

 

Šiose praktikose laukiami visi – praktikuojantys jogą bei niekada nebandę to daryti. Kiekvienas Yoga Movement užsiėmimas gali būti žaismingu iššūkiu, o asmeniškai tyrinėti savo pojūčius ir kūno galimybes galimat tiek, kiek šią akimirką norisi. 

JOGOS MOKYTOJA

Ieva Luna

Esu jogos mokytoja, „Moonlight Yoga Retreats“ stovyklų įkūrėja, turinti daugiau nei penkerių metų jogos mokymo patirties Ispanijoje, Anglijoje bei Lietuvoje. Per karantiną sukūriau savo „YouTube“ jogos kanalą, kuris subūrė daugiau nei 13 tūkst. žmonių bendruomenę.

 

Mano vedamose yoga movement praktikose jogos tradicija susitinka su šiuolaikiniu mokslu. Šių praktikų metu judame iš vienos pozos į kitą, tyrinėdami procesą, kvėpavimą ir kūno pojūčius bei galimybes. Stipriname raumenų jėgą ir prisitaikymą aplinkoje plečiant judesių įvairovę.  Man be galo svarbu sukurti jaukią ir svetingą aplinką, kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi palaikomas savo jogos praktikos kelionėje. Manau, kad pažengusi joga tai nebūtinai stovėjimas ant galvos. Tai – vidinė intencija bei savęs tyrinėjimo ir pažinimo procesas. 

image_6483441.JPG
  • Instagram

@luna.al.sol

bottom of page