top of page
Artboard 8.png

Garsų terapija:
gong & tibetan bowls

Su Živile

Sekmadieniais 19:30

*Praktika vyksta ne kiekvieną savaitę - informaciją rasite tvarkaraščio skiltyje

Pagal poreikį, praktika vedama lietuvių arba anglų kalba.

Vienkartinis apsilankymas - 25 eur

Perkant 4x planą - 22.5 eur

Perkant 8x planą - 21.25 eur 

Gongas ir tibetietiški dainuojantys dubenys – tai iš rytų kilę instrumentai, pasižymintys terapiniu poveikiu: jų skleidžiamos vibracijos atpalaiduojamai veikia visą organizmą, išsklaido stresą ir padeda grįžti į savastį – natūralų, subalansuotą būvį. Užsiėmimas prasideda nuo kūno atpalaidavimo: telkdamiesi į kvėpavimą palengva pasineriame į raminančių garsų gelmes.

 

Reguliariai lankydamiesi garso sesijose pajusite ilgalaikį pokytį prote bei kūne. Pamažu paleisite užspaustas emocijas, vidinį disbalansą ir, nuslūgus įtampai, patirsite lengvumo bei atsinaujinimo pojūtį. Užsiėmimas tinkamas visiems. 

GARSŲ TERAPIJOS VEDLĖ

Živilė Samana

Esu Živilė, atsidavusi garso gydymo, meditacijos menų praktikė, sertifikuota jogos instruktorė. Mano kelionė į garsų ir jogos sritis prasidėjo prieš 13 metų, o gilų meditacijos pasaulį atradau prieš dešimtmetį. Septynerius metus praleidau Pietryčių Azijoje, studijuodama ir tyrinėdama seniausias vietos tradicijas. 

Mano kelias atvedė mane į daugybę Vipasanos stovyklų, kurių dėka turėjau privilegiją keletą mėnesių gyventi budistų vienuolyne. Sąmoningumas tapo ne tik mano gyvenimo būdu, bet ir mano kelrode šviesa.

 

Garsas, turintis gilų gebėjimą nuraminti protą ir kūną, atkurdamas vidinę ir išorinę harmoniją, užima ypatingą vietą mano širdyje. Asmeniniai garso masažo potyriai yra ypač transformuojantys. Už savo žinias ir praktiką groti gongais ir tibetietiškais dainuojančiais dubenimis esu dėkinga meistrams iš Jungtinės Karalystės. Savo praktikose jūsų visada laukiu atvira širdimi.

unnamed.jpg
  • Instagram

@samana_rituals

bottom of page