top of page
Artboard 7.png

Vienkartinis apsilankymas - 25 eur

Perkant 4x planą - 22.5 eur

Perkant 8x planą - 21.25 eur 

Psichodelinis kvėpavimas

Su Kristina

Pirmadieniais 19:30

Priklausomai nuo poreikio, praktika vedama lietuvių arba anglų kalba.

Psichodelinio kvėpavimo technika padeda patirti save giliai per itin trumpą laiką. Toks kvėpavimo būdas daro įtaką fizinei ir emocinei sveikatai, padeda “sustatyti” į vietas pasimetusias mintis, rasti vidinius atsakymus į įvairiausius klausimus, gali padėti sumažinti nerimą, depresiją, nemigą, atsikratyti perteklinių emocijų. Po tokio tipo kvėpavimo dažnai aplanko “nusinulinimo” jausmas, nes išsivalo ne tik kūnas, bet ir mintys.

 

Ką veiksime praktikos metu?

Pradėsime nuo įžanginės meditacijos su raminančia pranajama tam, kad greičiau atsidurtume “esu dabar” momente. Tuomet nersime į psichodelinio kvėpavimo sesiją pagal specialiai atrinktą muziką, kurios ritmas taps pagrindiniu jūsų vedliu. Sesijos pabaigoje kviesiu visiškai atsipalaiduoti muzikos instrumentų garsuose ir gilioje

 meditacijoje.

Praktika tinkama visiems, jokio pasiruošimo nereikia.

KVĖPAVIMO INSTRUKTORĖ

Kristina
Bučinskaitė

Esu tvirtai įsitikinusi, kad kiekvienas iš mūsų savo viduje turi pilną įrankių komplektą, kuriuo gali sau padėti jaustis taip, kaip nori. Prieš keturis metus atradusi kvėpavimą kaip vieną pagrindinių savo būsenos keitimo įrankių, nuolat gilinuosi į skirtingų kvėpavimo technikų taikymą kasdienybėje. Vedu praktinius užsiėmimus bei asmenines sesijas. Taip pat, organizuoju psichodelinio kvėpavimo vakarus, kuriuose kviečiu žmones giliai patirti savo vidinius procesus ir paleisti sukauptą įtampą. Visose kvėpavimo praktikose vedu savo pačios kurtas meditacijas, padedančias pilnai ir greitai atsipalaiduoti. 

 

Tikiu, kad praktikuojant kvėpavimą galima smarkiai pagerinti savo gyvenimo kokybę – atsikratyti nerimo, nemigos, fizinio bei emocinio skausmo ir tapti gerokai laimingesniu žmogumi. 

Kristina_--2.JPG
  • Instagram

@esu.dabar

bottom of page