top of page
Artboard 9.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Pilates

Su Ramute

Antradieniais ir ketvirtadieniais 16:00

Praktika vedama lietuvių kalba.

Pilates treniruotė - tai odė kūnui ir trumpa petrauka mintims. Tai kūrybinis procesas siekiant atrasti efektingiausius kūno parametrus: pasirūpinti jėga, balansu, koordinacija, mobilumu ir harmoninga tarpusavio sąveika. Kartu mokysimės sustiprėti, labiau pasitikėti savo kūnu, praplėsti judesio ribas ir pasikrausime gerų emocijų. 

 

Treniruotėse taikysime įvairias pilates technikas, lavinsime fizinius gebėjimus ir ugdysime judesio džiaugsmą besimokydami vieni iš kitų.

 

Užsiėmimas tinkamas visiems, kurie nori sustiprėti, sveikai pajudėti ir smagiai praleisti valandą kartu.

PILATES MOKYTOJA

Ramutė
Jonušaitė

Praktikoje esu kineziterapeutė ir sveikos gyvensenos specialistė, bet ir kasdienybėje „kvėpuoju“ paieškomis geresnės savijautos link plačiąja prasme. Tai mane žavi dėl daugelio priežasčių, bet labiausiai dėl to, kad neturi baigtinio taško. Judesį renkuosi nes šis išlaisvina, suteikia galimybę pažinti save ir tvirtesniu žingsniu žengti priimant kasdienius iššūkius. Suteikdamas pasitikėjimo, bet tuo pačiu ir neleisdamas “atsikvėpti” judėjimas moko keistis, neskubėti ir įsipareigoti sau.

Neaprėpiama galybė praktikų, bei naujovių susipinančių su netradicine medicina reikalauja nuolatinio tobulėjimo, žinių gilinimo bei taikymo praktikoje ir taip pat neleidžia “atsikvėpti” profesine prasme. Žmogaus kūnas ir individualumas leidžia būti tiksliai kūrybišku. Tikslumas pasižymi tuo, jog negalime nukrypti nuo tam tikrų normų, turime sukaupti labai tvirtą teorinį pagrindą ir svarbiausia būti be galo atidiems – nepakenkti. Na, o kūrybiškumas išlaisvinamas per individualumą – visgi tikiu, kad nėra vienos taisyklės tinkančios kiekvienam. Turime išgirsti ir atsižvelgti į didelį bagažą asmeninių bruožų bei stengtis į kiekvieną pažvelgti „naujomis“ akimis. Štai tokia specialiste stengiuosi būti ir praktikoje – preciziškai kūrybiška.

IMG_2587.JPG
  • Instagram
bottom of page