top of page
Artboard 11.png

Vienkartinis apsilankymas - 16 eur

Perkant 4x planą - 14.5 eur

Perkant 8x planą - 12.2 eur

Perkant 12x planą - 11 eur 

Šokio - judesio praktika

su Asta

Sekmadieniais 17:45

Priklausomai nuo poreikio, praktika vedama lietuvių arba anglų kalba.

Ar kada nors teko sakyti - kaip norėčiau ir aš mokėti šokti..

 

Tai nėra čia ką mokėti.

 

Šokti gali visi. Tai yra frazė, kurią noriu, kad išgirstų visi, kuriems to dabar reikia labiausiai.

 

Praktika yra skirta padėti žmogui išlengvinti kūną, pajausti save ir judesius. Pabandyti leisti kūnui judėti laisvai, nepermąstant judesių. Negalvojant apie choreografiją, išjaučiant judesius taip, kaip kūnas gali ir moka. 

 

Kūnas neabejotinai juda lengviau tada, kai prasitempia sausgyslės, apšyla raumenys, išilgėja galūnės. Tad čia įvairūs šokio praktikos judesiai persipina su tempimo pratimais. 

 

Kontaktas yra kitas raktinis žodis, kurį mylim arba jo vengiam. Šoksime ir po veną, ir kaip vienas organizmas, o kartais švelniai pajausime vienas kitą per lengvus kontaktinius pratimus. 

 

Šokis gali būti rimtas, seksualus, struktūriškas, o gal kūrybiškas, žaismingas, švelnus ir lėtas. 

 

Leisk savo asmenybei atsiskleisti ritme.

ŠOKIO-JUDESIO MOKYTOJA

Asta Paulauskaitė

Šokyje esu tiek, kiek save atsimenu. Pradžia buvo Kauno choreografijos mokykloje, vėliau itin susidomėjau Hip Hop stiliumi ir taip tęsėsi toliau. Norėčiau sakyti, kad nėra šokio stiliaus, prie kurio nebūčiau prisilietusi. Didžiulė ir įvairialypė patirtis man padeda įsilieti į muziką ir pernešti ją per savo kūną neįvardinant jokio konkretaus stiliaus. 

 

Jau kurį laiką gilinuosi į terapinę šokio pusę. Tai ir šokio - judesio terapija, tiek 5 ritmų praktika, tiek visos kitos šokio judesio kalbos, kurios verčia nusimesti įsitikinimus ir apie save, ir apie šokį. O kalbant apie šokį įsitikinimų yra daug: pastebiu, kiek daug žmonių jaučia diskomfortą užgrojus muzikai. 

 

Laisvė prasideda nuo minties, paskui nuo drąsaus žingsnio, o tada jau seka patirtis ir komfortas, į kurį mes įžengiam. Judesiui reikia tik atsipalaidavimo ir lūkesčių nusimetimo. Tik tiek. Žinau, kad gali skambėti daug, bet labai skatinu pabandyti ir pajusti, jog įmanoma. Kviečiu patirti šokio galią kartu ir leisti savo asmenybei atsiskleisti ritme.

unnamed-7.jpg
  • Instagram
bottom of page