top of page

Mokytojai

Kristina_--2.JPG
  • Instagram

Kristina Bučinskaitė

Esu tvirtai įsitikinusi, kad kiekvienas iš mūsų savo viduje turi pilną įrankių komplektą, kuriuo gali sau padėti jaustis taip, kaip nori. Prieš keturis metus atradusi kvėpavimą kaip vieną pagrindinių savo būsenos keitimo įrankių, nuolat gilinuosi į skirtingų kvėpavimo technikų taikymą kasdienybėje. Vedu praktinius užsiėmimus bei asmenines sesijas. Taip pat, organizuoju psichodelinio kvėpavimo vakarus, kuriuose kviečiu žmones giliai patirti savo vidinius procesus ir paleisti sukauptą įtampą. Visose kvėpavimo praktikose vedu savo pačios kurtas meditacijas, padedančias pilnai ir greitai atsipalaiduoti. 

 

Tikiu, kad praktikuojant kvėpavimą galima smarkiai pagerinti savo gyvenimo kokybę – atsikratyti nerimo, nemigos, fizinio bei emocinio skausmo ir tapti gerokai laimingesniu žmogumi. 

image0.jpeg
  • Instagram
  • Instagram

Rūta Bartuškevičiūtė

Savo jogos kelionę pradėjau prieš aštuonerius metus, siekdama įnešti į gyvenimą ramybės ir atsipalaidavimo bei padėti sau kovoje su nerimu. Atradusi jogos teikiamą naudą tiek fizinei, tiek psichologinei savijautai, nusprendžiau pagilinti jogos žinias 2019 metais baigdama 200val. Vinyasa / Ashtanga jogos mokytojų kursus Indijoje; vėliau 30val. Yoga for Flexibility & Relaxation, 20val. Yoga Wheel kursus Maltoje ir 50val. Transformative Jogos mokytojų kursus Ispanijoje, siekdama toliau augti ir tobulėti.


Esu begalo laiminga atradusi jogą ir dėkinga už visas jos suteiktas pamokas. Savo patirtimi dalinuosi norėdama įkvėpti kitus rūpintis savimi ir atrasti kūno, minčių bei kvėpavimo ryšio galią. 

IG3.jpg
  • Instagram

Kristė Sedlevičiūtė

Mano jogos kelionė prasidėjo, kai dirbdama intensyvų darbą Londone nusprendžiau pabėgti nuo streso ir išvykti į pasaulinę jogos sostinę - Rišikešą, esantį Indijoje. Ten įgijau 200val. Hatha jogos mokytojos sertifikatą ir grįžusi į Londoną iškart ėmiau vesti jogos užsiėmimus. Netrukus baigiau ir 100val. Yin jogos kursus su Adamu Stonebrakeriu, dalyvavau įvairiuose jogos mokymuose Londone, kur toliau gilinau jogos, anatomijos, meditacijos, filosofijos ir kūno judesio žinias. Nenustoju mokytis ir tobulėti kasdien.

 

Mano vedamos praktikos yra pritaikytos šiuolaikiniam žmogui, jose skiriu daug asmeninio dėmesio kiekvienam. Visuomet remiuosi jogos tradicija bei šiuolaikiniu judesio mokslu ir pabrėžiu, kad pozas turime pritaikyti prie mūsų unikalaus kūno (su skirtingomis traumomis, patirtimis ir galimybėmis), o ne sprausti kūną į vieną “teisingą” jogos pozos versiją. Savo užsiėmimuose skatinu būti sąmoningais ir klausyti savo kūno. 

image_6483441.JPG
  • Instagram

Ieva Luna

Esu jogos mokytoja, „Moonlight Yoga Retreats“ stovyklų įkūrėja, turinti daugiau nei penkerių metų jogos mokymo patirties Ispanijoje, Anglijoje bei Lietuvoje. Per karantiną sukūriau savo „YouTube“ jogos kanalą, kuris subūrė daugiau nei 13 tūkst. žmonių bendruomenę.

 

Mano vedamose yoga movement praktikose jogos tradicija susitinka su šiuolaikiniu mokslu. Šių praktikų metu judame iš vienos pozos į kitą, tyrinėdami procesą, kvėpavimą ir kūno pojūčius bei galimybes. Stipriname raumenų jėgą ir prisitaikymą aplinkoje plečiant judesių įvairovę.  Man be galo svarbu sukurti jaukią ir svetingą aplinką, kurioje kiekvienas žmogus jaustųsi palaikomas savo jogos praktikos kelionėje. Manau, kad pažengusi joga tai nebūtinai stovėjimas ant galvos. Tai – vidinė intencija bei savęs tyrinėjimo ir pažinimo procesas. 

unnamed-7.jpg
  • Instagram

Asta Paulauskaitė

Šokyje esu tiek, kiek save atsimenu. Pradžia buvo Kauno choreografijos mokykloje, vėliau itin susidomėjau Hip Hop stiliumi ir taip tęsėsi toliau. Norėčiau sakyti, kad nėra šokio stiliaus, prie kurio nebūčiau prisilietusi. Didžiulė ir įvairialypė patirtis man padeda įsilieti į muziką ir pernešti ją per savo kūną neįvardinant jokio konkretaus stiliaus. 

 

Jau kurį laiką gilinuosi į terapinę šokio pusę. Tai ir šokio - judesio terapija, tiek 5 ritmų praktika, tiek visos kitos šokio judesio kalbos, kurios verčia nusimesti įsitikinimus ir apie save, ir apie šokį. O kalbant apie šokį įsitikinimų yra daug: pastebiu, kiek daug žmonių jaučia diskomfortą užgrojus muzikai. 

 

Laisvė prasideda nuo minties, paskui nuo drąsaus žingsnio, o tada jau seka patirtis ir komfortas, į kurį mes įžengiam. Judesiui reikia tik atsipalaidavimo ir lūkesčių nusimetimo. Tik tiek. Žinau, kad gali skambėti daug, bet labai skatinu pabandyti ir pajusti, jog įmanoma. Kviečiu patirti šokio galią kartu ir leisti savo asmenybei atsiskleisti ritme.

03.png
  • Instagram

Marija
Stonytė-Idzelė

Sertifikuota Yoga Alliance mokytoja

RYT 200, Vinyasa Flow (Vilnius)

RYT 300, Iyengar and Vinyasa Flow (India, Goa)

Mane domina ne objektai, bet būtent tarpai tarp jų. 

Kas yra tarp įkvėpimo ir iškvėpimo? Kas yra tarp vienos ir kitos asanos? 

 

Erdvė. Ji atsiveria mūsų kūne, kvėpavime, mintyse ir kur kas giliau. 

Kas gali nutikti kai manęs nebesieja joks objektas ir jaučiuosi pilnatvėje? Tai laisvė tekanti mumyse. 

 

Pagarba jogos tradicijai ir nuolatinis ieškojimas kaip ją integruoti šiandienos kontekste. Tai yra manoji pagrindinė užduotis. Esu už sveiką tolygumą ir tvarų judesį ilgalaikėje perspektyvoje. Ir tai susideda iš nuoseklių žingsnių, pažinimo savo fizinio kūno ir gebėjimo įsiklausyti į jį. 

 

Kadangi esu iš architektūros lauko, jogos praktika man yra apie vidinių erdvių kūrybą. Esu patyrusi ofiso gyvenimą, kūrybinį darbą, tad puikiai žinau ko reikia perdegusiai galvai ir kūnui. Praktikose itin daug dėmesio skiriu saugumui ir detalumui. Noriu jog kiekvienas atėjęs į praktiką tęstų judesio kelionę sklandžiai. 

 

Ieškokime vidinės kompozicijos skambesio kartu, kad kuo plačiau, kuo švariau ramybė ir pakilumas atsivertų. Tai didi galimybė dalintis šia darna ne tik su savimi praktikos metu, bet ir kasdienio gyvenimo tėkmėje su kitais.

  • Instagram

Lina Aukštuolė

Esu sertifikuota Yoga Alliance jogos mokytoja (RYT 200), vedanti Hatha, Vinyasa, Yin jogos praktikas. Taip pat sertifikuota Vaikų jogos mokytoja (Yoga Alliance YACEP kursai “Yoga Zoo”). Savo praktikose akcentuoju funkcionalumą (pozų pritaikymą skirtingiems kūnams) ir pojūčius (somatinį judesį). Siekdama suteikti gilesnį jogos patyrimą, naudoju dėmesingumu (mindfulness) grįsto streso valdymo principus.

 

Tikiu, kad joga vyksta ne tik ant kilimėlio, kiekvienas ją gali neštis ir pritaikyti savo kelionėje, todėl žinojimas, kas yra joga ir pojūtis, kaip ją patiriame, yra labai svarbios praktikos dalys. 

  • Instagram

Živilė Samana

Esu Živilė, atsidavusi garso gydymo, meditacijos menų praktikė, sertifikuota jogos instruktorė. Mano kelionė į garsų ir jogos sritis prasidėjo prieš 13 metų, o gilų meditacijos pasaulį atradau prieš dešimtmetį. Septynerius metus praleidau Pietryčių Azijoje, skirdama savo laiką studijuodama ir tyrinėdama visas šias senoves tradicijas. 

Mano kelias atvedė mane į daugybę Vipasanos stovyklų, kurių dėka turėjau privilegiją keletą mėnesių gyventi budistų vienuolyne. Sąmoningas gyvenimas tapo ne tik mano gyvenimo būdu, bet ir mano kelrode šviesa.

 

Garsas, turintis gilų gebėjimą nuraminti protą ir kūną, atkurdamas vidinę ir išorinę harmoniją, užima ypatingą vietą mano širdyje. Asmeniniai garso masažo potyriai yra ypač transformuojantys. Už savo žinias ir praktiką groti gongais ir tibetietiškais dainuojančiais dubenimis esu dėkinga meistrams iš Jungtinės Karalystės. Savo praktikose jūsų visada laukiu atvira širdimi.

image_6483441 (1).JPG
  • Instagram

Laura Marija

Mano vardas Laura Marija, esu tarpdisciplininė menininkė ir garso terapijos praktikė.

Save išreiškiu per garsinį gydymą, reiki ir juslinės energijos piešinius.

Vadinu save XXI amžiaus flaneuse (moteris, kuri klaidžioja gatvėmis).

Mane suformavo mano gyvenimas skirtinguose miestuose: Barselonoje, Londone ir Niujorke.

Pagrindinės mano praktikos temos yra psichogeografija, intymumas, švelnumas, draugystė ir dvasinis gydymas.

Šiuo metu eksperimentuoju su kūno žaidimų aikštele. Kuriu ritualus, naudodama piešinį ir gėlių žiedlapius. Tyrinėju naujas dvasingumo formas, atsiskleidžiant ir jaučiant pažeidžiamumą.

 

Selda Soul Space Londone pabaigiau du krištolo dubenų garso terapijos kursų lygius ir praktikuoju iki šiol. Taip pat baigiau ir reiki studijas. Tiek garso gydymą, tiek reiki derinu su savo meninėmis praktikomis. Man labai patinka šis stebuklingas susiliejimas ir norėčiau juo pasidalinti su pasauliu.

 

Džiaugiuosi galėdama su jumis kartu kvėpuoti bei patirti krištolo dažnius.

  • Instagram

Ugnė Tarasė

Įvairios meno formos visada buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Baigiau Kauno dailės gimnaziją, vėliau ir Vilniaus dailės akademiją, o tapyba domiuosi nuo ankstyvų mokyklos laikų. Didžiausias mano įkvėpimas kurti – senelis, kuris taip pat buvo tapytojas. 

 

Keletą metų atgal turėjau savo meno studiją, kurioje mokiau vaikus ir suaugusius piešti, tapyti bei lieti. Šiuo metu dirbu interjero dizainere ir jau aštuonerius metus kuriu spalvingus paveikslus. Kartais jie atsiduria ne tik ant drobės, bet ir ant sienų bei drabužių. Įkvėpta artimiausių savo gyvenimo moterų – mamos, močiutės bei draugių, surengiau savo pirmąją asmeninę parodą "kūno forma", kuri apvažiavo kelis miestus, o dabar po truputį, kaupiuosi ir ruošiuosi dar vienai.

 

Visada nuostabu žiūrėti kaip balta drobė virsta spalvotu, erdvę puošiančiu objektu. Labai tikiuosi, kad atėję į mano pamokas būsite taip pat užkrėsti spalvų, formų bei išdrįsite būti ryškūs. 

bottom of page