top of page
Artboard 24.png

Vienkartinis apsilankymas - 25 eur

Perkant 4x planą - 22.5 eur

Perkant 8x planą - 21.25 eur 

Garsų terapija: crystal bowls

Laura Marija

Sekmadieniais 19:30

*Praktika vyksta ne kiekvieną savaitę - informaciją rasite tvarkaraščio skiltyje

Pagal poreikį, praktika vedama lietuvių arba anglų kalba.

,,Alchemy Crystal Singing Bowls‘‘ krištolo dubenys – tai  aukščiausio dažnio garso terapijos priemonės. Krištoliniai dubenys gaminani iš kvarco su pridėtais įvairiais mineralais. Kiekvienas dubuo yra unikalus ir turi specifinių energetinių savybių. Dubenų dažnis atskleidžiamas tik jį pagaminus, kiekvienas dubuo pasirenka savo natą ir dažnį.

 

Žmogaus kūnas susideda iš daugiau nei 70% vandens, todėl garso dažnio stimuliacija veikia mus giliai ląstelių lygmeniu. Garso vibracijos atpalaiduoja tiek mūsų nervų sistemą, taip pat padeda nuraminti protą ir leidžia kūnui giliai atsipalaiduoti. 

 

Krištolo dubenų terapijos privalumai : streso ir nerimo mažinimas, imuninės sistemos stiprinimas, geresnis miegas, ramesnė ir taikesnė būsena, įtampos atleidimas, užblokuotos energijos išvalymas ir čakrų subalansavimas.

GARSŲ TERAPIJOS VEDLĖ

Laura Marija

Mano vardas Laura Marija, esu tarpdisciplininė menininkė ir garso terapijos praktikė. Save išreiškiu per garsinį gydymą, reiki ir juslinės energijos piešinius.

Vadinu save XXI amžiaus flaneuse (moteris, kuri klaidžioja gatvėmis). Mane suformavo mano gyvenimas skirtinguose miestuose: Barselonoje, Londone ir Niujorke. Pagrindinės mano praktikos temos yra psichogeografija, intymumas, švelnumas, draugystė ir dvasinis gydymas.

Šiuo metu eksperimentuoju su kūno žaidimų aikštele. Kuriu ritualus, naudodama piešinį ir gėlių žiedlapius. Tyrinėju naujas dvasingumo formas, atsiskleidžiant ir jaučiant pažeidžiamumą.

 

Selda Soul Space Londone pabaigiau du krištolo dubenų garso terapijos kursų lygius ir praktikuoju iki šiol. Taip pat baigiau ir reiki studijas. Tiek garso gydymą, tiek reiki derinu su savo meninėmis praktikomis. Man labai patinka šis stebuklingas susiliejimas ir norėčiau juo pasidalinti su pasauliu.

 

Džiaugiuosi galėdama su jumis kartu kvėpuoti bei patirti krištolo dažnius.

image_6483441 (1).JPG
  • Instagram
bottom of page