top of page
Artboard 6.png

Vienkartinis apsilankymas - 25 eur

Perkant 4x planą - 22.5 eur

Perkant 8x planą - 21.25 eur 

Tapyba

Su Ugne

Trečiadieniais 19:30

Praktika vedama lietuvių kalba.

Tapybos užsiemimai - tai vieta atpalaiduoti mintis ir pasinerti į kūrybą. Kiekvieno susitikimo metu kursime ir išmoksime kažko naujo bei pagilinsime žinias. Bandysime tavo atsineštas idėjas įgyvendinti ant drobės, popieriaus, o gal net ant drabužių?

 

Tai laisva erdvė tavo kūrybos vaisiams. Užsiėmime gali dalyvauti visi – menininko gyslelę ir vaizduotę turi kiekvienas. 

TAPYBOS MOKYTOJA

Ugnė Tarasė

Įvairios meno formos visada buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Baigiau Kauno dailės gimnaziją, vėliau ir Vilniaus dailės akademiją, o tapyba domiuosi nuo ankstyvų mokyklos laikų. Didžiausias mano įkvėpimas kurti – senelis, kuris taip pat buvo tapytojas. 

 

Keletą metų atgal turėjau savo meno studiją, kurioje mokiau vaikus ir suaugusius piešti, tapyti bei lieti. Šiuo metu dirbu interjero dizainere ir jau aštuonerius metus kuriu spalvingus paveikslus. Kartais jie atsiduria ne tik ant drobės, bet ir ant sienų bei drabužių. Įkvėpta artimiausių savo gyvenimo moterų – mamos, močiutės bei draugių surengiau savo pirmąją asmeninę parodą "kūno forma", kuri apvažiavo kelis miestus, o dabar po truputį, kaupiuosi ir ruošiuosi dar vienai.

 

Visada nuostabu žiūrėti kaip balta drobė virsta spalvotu, erdvę puošiančiu objektu. Labai tikiuosi, kad atėję į mano pamokas būsite taip pat užkrėsti spalvų, formų bei išdrįsite būti ryškūs. 

C73C79FF-1574-4D4C-9CAA-DA08563088A8.JPG
  • Instagram

@_bakaleja_

bottom of page