top of page
Artboard 6.png

Vienkartinis apsilankymas - 25 eur

Perkant 4x planą - 22.5 eur

Perkant 8x planą - 21.25 eur 

Intuityvi dailė

Su Laura Marija

Trečiadieniais 19:30

*Praktika vyksta ne kiekvieną savaitę - informaciją rasite tvarkaraščio skiltyje

Praktika vedama lietuvių kalba.

Intuityvi dailė - tai laikas sau, susitikimas su savo kūrybine puse, atsipalaidavimas ir patirčių reflektavimas pasitelkiant dailę ir krištolo dubenų skambesį.

Praktikos metu yra tapoma fone skambant krištolo dubenims. Instrumentų garsuose lengva pasinerti į meditacinę būseną, leisti sau išbandyti įvairius saviraiškos būdus ir kurti intuityviai. 

Tai kvietimas eksperimentuoti su spalvomis, piešimo bei tapybos priemonėmis ir patirti savo kūrybinę raišką! Visos priemonės suteikiamos, nieko atsinešti nereikia. 

MOKYTOJA

Laura Marija

Mano vardas Laura Marija, esu tarpdisciplininė menininkė ir garso terapijos praktikė. Save išreiškiu per garsinį gydymą, reiki ir juslinės energijos piešinius.

Vadinu save XXI amžiaus flaneuse (moteris, kuri klaidžioja gatvėmis). Mane suformavo mano gyvenimas skirtinguose miestuose: Barselonoje, Londone ir Niujorke.

Pagrindinės mano praktikos temos yra psichogeografija, intymumas, švelnumas, draugystė ir dvasinis gydymas.

Šiuo metu eksperimentuoju su kūno žaidimų aikštele. Kuriu ritualus, naudodama piešinį ir gėlių žiedlapius. Tyrinėju naujas dvasingumo formas, atsiskleidžiant ir jaučiant pažeidžiamumą.

 

Selda Soul Space Londone pabaigiau du krištolo dubenų garso terapijos kursų lygius ir praktikuoju iki šiol. Taip pat baigiau ir reiki studijas. Tiek garso gydymą, tiek reiki derinu su savo meninėmis praktikomis. Man labai patinka šis stebuklingas susiliejimas ir norėčiau juo pasidalinti su pasauliu.

BOR02816.jpg
  • Instagram
bottom of page